Strona klanu Hax Team

Forum Klanu Hax Team


#1 2008-04-18 19:47:29

bronx

Administrator

6002906
Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 23
Punktów :   
Ulubiona broń: m4a1
Ulubiona mapa: de_train
WWW

Sposoby na zwiekszenie FPS

Podam wam kilka sposobów dzięki którym będziecie mogli wyciągnąć więcej FPS w grze

Na początku wchodzimy do pliku config.cfg (edytujemy go notatnikiem). Szukamy w nim takich linijek:
cl_shadows "1"    <---- zamiast 1 dajemy 0
cl_weather "1"     <---- zamiast 1 dajemy 0
fps_max "46"       <---- zmieniamy  liczby którą mamy podana na 100

Kolejnym sposobem na zwiększenie liczby klatek (FPS) jest wyłączenie w ustawieniach karty graficznej Synchronizacji Pionowej. Wchodzimy w ustawienia grafiki (u mnie: Panel Sterowania/Panel Sterowania Nvidia ) i tam to ustawiamy.
Dobrze jest jak mamy odświeżanie monitora ustawione na maximum

Żeby zyskać jeszcze trochę FPS możemy zmienić modele postaci na High FPS. Tutaj kłaniają sie słynne GOOGLE.PL

Trzymajcie porządek w komputerze bo to tez pomaga dzięki temu wszystkiemu sam mam 100fps...

Żeby sprawdzić ile w CS`ie mamy FPS możemy wpisać w konsoli  net_graph "1" , net_graph "2" , net_graph "3" w zależności który wykres podoba nam sie bardziej

Offline

 

#2 2008-05-12 16:13:42

liwiusz

Użytkownik

5481141
Call me!
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 4
Punktów :   
Ulubiona broń: Knive
Ulubiona mapa: De_inferno

Re: Sposoby na zwiekszenie FPS

można również zrobić tak:
Klikamy prawym na ikonkę csa. Bierzemy właściwości i dopisujemy do linijki(ja mam patcha V23 więc się moją linijką nie sugerować)
"F:\Counter-Strike 1.6\hl.exe" -nomaster -game cstrike -freq 100 . Na czerwono zaznaczyłem co macie dopisać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
yitian2 allinone metin2 fan hurtownia opakowań Piła